Media


Serduszko puka...
 

Media


Wyrocznia Unicka     2021-02-14 22:22:04
Sorcha Raven
Serduszko puka...

Walentynkowy liścik
Walentynkowa zmowa,
Kto jest nam bliski?
Czy jest, to pewna osoba?
Na te i inne pytanie
Tu odpowiedzi znajdziecie.
Sorcha swoje czary czyni.
Dym bucha z kociołka, zapach ziół spowił polanę.
Kto dziś będzie pocieszony, a kto zdziwiony zostanie.

 

Joanna Izabela 

Miłość nie znosi krzykliwych demonstracji, nie warto za nią gonić, ona przyjdzie wtedy, kiedy najmniej będziesz się spodziewać. Nie zawsze dostajemy to co chcemy, ale zawsze w sferze uczuć dostajemy konkretną osobę, która do nas pasuje. Czasem możemy dostać kopniaka od losu, przygotuj się na wszystko.

Natalia Helena von Lichtenstein 

Nie bój się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa. Otwórz drzwi i serce nie tylko na jedną osobę, a dotrze ta jedyna i odpowiednia.

Andrzej Fryderyk 

Miłość, to nie musztra wojskowa, nieoczywista oczywistość, niedane na tacy, to coś, co musisz poczuć, zaufać na wiarę i dać ponieść się fantazji, inaczej nie będziesz szczęśliwy. Jeśli nie czujesz- nie żyjesz. Jeśli poczujesz- żywy będziesz.

Maciej II

Nie szukaj w miłości próbki jakości, tę znajdziesz w złocie. Szukaj tego co niesie wnętrze, a może już gdzieś blisko jest ktoś Tobie wybrany. Miej oczy otwarte, uszy co słuchają, serce co czuje, a rozum zostaw w szafie.

Joanna Izabela zamawiam za Wojciecha Hergemona 

Przyjaźń poznaję się po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć. Zapytaj siebie z jakich uczuć utkane to połączenie, ten dramat, o którym piszesz, a odpowiesz sobie sama. 

Heinz-Werner Grüner 

Miłość jest niepojęta dla tych, co jej nie dzielą. Zastanów się, czy dzielisz się tym uczuciem, a może bawisz się nim. Miłość jest jak na­sion­ko, dobrze przygotuj grunt pod zasiew. Nie warto liczyć na efektownie rosnące krzewy, a raczej na obfite plony.

Piotr Pawłow 

Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, aby o tym powiedzieć, tylko mów z serca, a nie z kieszeni. Kieszeń może się przedziurawić, a serce zostanie na swoim miejscu. Nie ufaj tym, którzy słodzą, zazwyczaj lukrują swój fałsz.

Helwetyk Romański

Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno – miłować. Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się – na próbę ani tworząc pozory dla innych. Zweryfikuj swoje podejście do uczuć, może czas coś zburzyć i nowego zbudować.
Niw ważne ile razy rozpoczynasz wędrówkę, ważne gdzie dojdziesz i z kim.
 
Michał Jerzy Potocki 
 
 
Nie ma, że brak czasu, nie ma, że się nie uda, nie ma, że nie mam szans. Masz wszystko, co potrzeba, tylko brak Ci fantazji, odwagi i odpowiedniej osoby. To może się zmienić, ufaj w to i bądź cierpliwy.
 
 
Miłych, szczęśliwych i wesołych Walentynek życzę wszystkim i każdemu z sobna.
 
 
Sorcha, wiedźma, czarownica, szeptucha i co tam wam przyjdzie do głowy.
Do rychłego zobaczenia!

 

 

 

 

×ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ KOMENTARZ LUB DOTOWAĆ MATERIAŁ

Zdjęcie profilowe Heinz-Werner Grüner
2021-02-14 22:52:26

Rewelka! 


Zdjęcie profilowe Natalia Helena à la Triste von Hagsen de la Sparasan
2021-02-15 11:20:56

Otwórz serce na nie tylko jedną osobę... hum... jak to brzmi xDthumb_up Joanna Izabela, Andrzej Fryderyk, Heinz-Werner Grüner , Maciej II, Joahim von Ribertrop, Natalia Helena à la Triste von Hagsen de la Sparasan, Adrian Józef Alatristé, Michał Jerzy Potocki,

thumb_down