Media


Dreamlandzka sztuka: Statek tonie
 

Media


Tauzen     2021-06-24 23:44:31
Aleksander
Dreamlandzka sztuka: Statek tonie

Akt I

xD statek tonie, ludzie biegają i mówią "o patrzcie statek tonie. zróbmy coś żeby nie tonął." "ale co?" "nie wiem, tu się trzeba namyśleć i przedyskutować." "Hej ty, czemu nie pomagasz wylewać wody?" "Przecież sama nie wylewasz." "nie wylewam, ale ponaglam innych, żeby wylewali."

Akt II

"wiem! zbudujemy ponton!" "Z czego chcesz zbudować ponton?" "Nie wiem, Stefan umie budować pontony." "Stefan, umiesz budować pontony?" "Nie bardzo, ale może się nauczę..." "To świetnie Stefan, będziesz od dzisiaj budował dla nas pontony!" "Kiedy zaczniesz?" "A co to w ogóle jest ponton?"

Akt III

3 osoby zamykają się w spiżarce żeby porozmawiać w cztery oczy o tym jak budować pontony. Publiczność patrzy na zamknięte drzwi, słychać za nimi szmery. W końcu aktorzy wychodzą zza drzwi z zadowoleniem. "Mamy dobrą i złą wiadomość" "Jaka jest zła?" "Nie umiemy go zbudować." "A dobra?" "Omówiliśmy to!"

Akt IV

Rozbitkowie z przerażeniem patrzą na fale rozbryzgujące się o dek najwyższego pokładu. Pontonu jak nie było tak nie ma. Wtem! Do burty podpływa dreamlandzka łódka. "Wskakujcie pomożemy Wam!" "Do was? Phi. Nie będzie nam Dreamland mówił, gdzie mamy płynąć." Rozbitkowie toną. Koniec.

×ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ KOMENTARZ LUB DOTOWAĆ MATERIAŁ

Zdjęcie profilowe Maciej II
2021-06-24 23:46:24

Barrrrrdzo dobra sztuka.thumb_up Maciej II, Joahim von Ribertrop, Cillian Saerucaeg,

thumb_down